Biblijos mokykla

Tema: Biblijos mokykla

Neakivaizdinė Biblijos Mokykla (NEBIM) yra sudėtinė LEBBS bažnyčių praktinio teologinio lavinimo dalis, skirta kelti bendrą išsilavinimo lygį vietinių bažnyčių ir Sąjungos lygyje. Programa, padalyta į 4 modulius, susideda iš Biblijos, Bažnyčios istorijos, teologijos bei tarnystės bažnyčioje studijų. Programos metu dalyviai skatinami aktyviai įsitraukti į tarnystę savo bendruomenėje. Mokytis gali kiekvienas, kieno kandidatūrą patvirtina ir palaiko vietinė bendruomenė bei pritaria Sąjungos vadovybė. Norintiems mokytis nebūtina turėti kokį nors teologinį išsilavinimą.

NEBIM teikia dvi programas: Diplomo ir Seminarų. Dalyvaujantys Diplomo programoje privalo išklausyti visus žemiau aprašytus kursus ir atlikti visas nustatytas užduotis.

Paraleliai šiai programai ruošiami atviri seminarai - Seminarų programa, papildanti bendrą Sąjungos bendruomenių teologinio lavinimo viziją bei suteikianti galimybę dalyvauti visiems pageidaujantiems pagal poreikius ir galimybes. Šių seminarų vieta keičiama, kad vietinių bendruomenių nariai turėtų daugiau galimybių juose dalyvauti.


Smulkesnės informacijos teirautis adresu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.